„Region potřebuje novou krev,“ říká nezávislý kandidát do Senátu Dalibor Uhlíř

Českokrumlovsko, Prachaticko i Českobudějovicko potřebují nezávislého senátora, který bude každou část regionu podporovat rovnoměrně. Zdejší obyvatelé potřebují svého zástupce, který bude na půdě horní komory parlamentu jednat bez ohledu na stranické politické dohody a bude především hájit zájmy občanů. „Lidově řečeno, tento region potřebuje novou krev,“ říká Dalibor Uhlíř, který bude jako nezávislý kandidát do Senátu usilovat o hlasy voličů v letošních podzimních volbách.

„Letošní volby jsou šancí, po letech opět popřemýšlet o možnostech dalšího rozvoje regionu. Jako rodilý Krumlovák a patriot si myslím, že si Českokrumlovsko po osmnácti letech zaslouží mít svého senátora, který se bude podpoře a rozvoji regionu intenzívně věnovat. Řadu let cíleně navštěvuji města a obce na Českobudějovicku, Českokrumlovsku i Prachaticku, seznamuji se s tématy, která tamní lidi pálí, a jsem připraven být nápomocen jejich praktickým řešením. V tomto směru nabízím své zkušenosti z podnikání, podpory turismu, veřejného života i sportu,“ uvedl kandidát hnutí NEZÁVISLÍ ve Volebním obvodě č. 10.

Dalibor Uhlíř si váží dosavadních senátorů volebního obvodu Český Krumlov, ostatně jeden z nich byl jeho třídním profesorem na českokrumlovském gymnáziu. Chce dokonce navázat na práci nynějšího senátora Tomáše Jirsy, oproti němu se ale hodlá více zaměřit na rovnoměrnou podporu celého regionu. Věnovat se chce především regionálnímu rozvoji a rozvoji venkova. „Rád bych přinesl nové nápady a podpořil nové projekty,“ řekl. „Jako Jihočech bych chtěl Tomáši Jirsovi poděkovat za jeho letitou práci pro náš kraj. Podle mě ale po osmnácti letech působení v Senátu už není v jeho silách vnést do této práce čerstvou pracovní sílu a energii,“ dodal Dalibor Uhlíř.

Zdroj: TZ Dalibora Uhlíře

Odpovědět