Mé další texty a komentáře najdete na Blogu iDNES.cz
Mé další texty a komentáře najdete na Blogu iDNES.cz

Trikolóra rozdala desetitisíce roušek. „Kampaň to není, mohl to koupit každý,“ říká muž, který je sehnal v Rakousku

Hnutí Trikolóra v uplynulých dnech rozdalo v jižních Čechách 60 tisíc roušek, v současnosti vysoce nedostatkového zboží. Jejich nákup zprostředkoval člen hnutí Prokop Böhm, který pracuje v rakouské firmě vyrábějící ochranné pomůcky. „Mohl to využít kdokoli,“ říká a navzdory propagaci akce heslem „bráníme první linii“ odmítá, že by si Trikolóra z distribuce roušek dělala PR kampaň.

Nákup roušek vyšel na zhruba 400 tisíc korun a spolu s dalšími členy hnutí je koupil předseda jihočeské krajské organizace Trikolóry Dalibor Uhlíř, napsalo hnutí v nedělní tiskové zprávě.

I když jsem původně tyto peníze chtěl vložit do kampaně Trikolóry pro podzimní krajské volby, ani chvíli jsem neváhal a koupil jsem to, co bylo v danou chvíli nejpotřebnější. Roušky lidé zoufale sháněli už několik dní, proto jsme se rozhodli, že jim je dáme,“ řekl Uhlíř.

Celý článek:
https://hlidacipes.org/trikolora-rozdala-desetitisice-rousek-kampan-to-neni-mohl-to-koupit-kazdy-rika-muz-ktery-je-sehnal-v-rakousku/?fbclid=IwAR2_ZAjQgAxaycTeJ-1Jck1b6bATXX2-oL9hrNRn3mFawQQDtEn-xmhyQcs